çağdaş uydu Atak Mail çağdaş uydu Site Haritası

çağdaş elektronik Kablosuz Alarm Sistemleri

çağdaş uydu kablolu alarm sistemleri Kablolu Alarm Sistemleri

çağdaş uydu Yangın Alarm Sistemleri

çağdaş elektonik cctv kamera sistemleri Cctv Kamera Sistemleri

çağdaş elektronik güvenlik sistemleri Hırsız Alarm Sistemleri

çağdaş elektronik güvenlik sistemleri Bitmeyen Kartuş


 
çağdaş elektronik
 
 
Kablosuz Alarm Sistemleri
 
Kablosuz alarm sistemleri mekanınızda tehdit oluşturduğunu düşündüğünüz her amaç için tasarlanmış olup, pencerelere, kapılara, su baskını tehdidi oluşacak yerlere, gaz kaçağı tehdidi oluşacak yerlere, yangın durumu oluşacak yerlere ve camlara konumlandırılabilir yapıdadır. Kendinizi neye karşı koruma altına almak isterseniz çözüm olarak sunulacak sistemlerden tam garanti ve 7/24 teknik destek alırsınız.

Mekanınıza kurudurmak istediğiniz alarm sistemi öncelikle elektrik kesintilerinden uzun bir süre etkilenmemeli ve olası bir elektrik kesintisinde alarm  sistemi kendini aktif edip yanlış alarmlar vermememelidir. Bu durum ileride oluşacak gerçek alarm durumunu asılsız alarm gibi gösterip sizi ve komşularınızı rahatsız edebilir. Bu rahatsızlık boyutuna geldiğinde gerçek bir olay durumunda gene yanlışlıkla çalıyordur gibi düşüncelere kapılmamanız için bu çok önemli bir durumdur.

Alarm sistemine bağlı yardımcı elemanların aynı marka ve tam uyumlu çalışması gerekmektedir. Sonradan entegre edilen sistemler güvenlik açığı oluşturan sistemlerdir. Satın alacağınız ürünlerin tümü aynı markadan oluşmasına dikkat ediniz.

kablosuz alarm hizmetleri kablosuz alarm hizmetleri kablosuz alarm hizmetleri 

 
     
     
Anasayfa Kurumsal Referanslar İletişim Site Haritası