çağdaş uydu Atak Mail çağdaş uydu Site Haritası

çağdaş elektronik Kablosuz Alarm Sistemleri

çağdaş uydu kablolu alarm sistemleri Kablolu Alarm Sistemleri

çağdaş uydu Yangın Alarm Sistemleri

çağdaş elektonik cctv kamera sistemleri Cctv Kamera Sistemleri

çağdaş elektronik güvenlik sistemleri Hırsız Alarm Sistemleri

çağdaş elektronik güvenlik sistemleri Bitmeyen Kartuş


 
çağdaş elektronik
 
 
Kablolu Alarm Sistemleri
 
Kablolu alarm sistemleri mekanınızda tehdit oluşturduğunu düşündüğünüz her amaç için tasarlanmış olup, pencerelere, kapılara, su baskını tehdidi oluşacak yerlere, gaz kaçağı tehdidi oluşacak yerlere, yangın durumu oluşacak yerlere ve camlara konumlandırılabilir yapıdadır. Kendinizi neye karşı koruma altına almak isterseniz çözüm olarak sunulacak sistemlerden tam garanti ve 7/24 teknik destek alırsınız.

Mekanınıza kurudurmak istediğiniz alarm sistemi öncelikle elektrik kesintilerinden uzun bir süre etkilenmemeli ve olası bir elektrik kesintisinde alarm sistemi kendini aktif edip yanlış alarmlar vermememelidir. Bu durum ileride oluşacak gerçek alarm durumunu asılsız alarm gibi gösterip sizi ve komşularınızı rahatsız edebilir. Bu rahatsızlık boyutuna geldiğinde gerçek bir olay durumunda gene yanlışlıkla çalıyordur gibi düşüncelere kapılmamanız için bu çok önemli bir durumdur.

Alarm sistemine bağlı yardımcı elemanların alarm sistemi üzerinde etkisi çok büyüktür. Alarm sisteminizin kalitesi ile sisteme bağlı bulunan yardımcı elemanların (hareket dedektörü, manyetik kontak, duman dedektörü vs.) kalitesi aynı oranda olmalıdır. Normal olarak çalışan bir alarm sistemi beyni eğer yardımcı olacak olan bir hareket sensöründen asılsız bir alarm alma durumunda bunu gerçek alarm durumu gibi gösterip kendini aktif edecektir ve alarm çalmaya başlıyacaktır. Satın alacağınız ürünlerin tümü aynı markadan oluşmasına dikkat ediniz.

Tüm bu alarm ekipmanları sistemin kalitesini oluşturmaktadır.

kablolu alarm hizmetleri kablolu alarm hizmetleri kablolu alarm hizmetleri 

 
     
     
Anasayfa Kurumsal Referanslar İletişim Site Haritası